Google Adwords Yönetimi

Google Adwords reklamları ile reklam kategorilerinizi oluşturuyor ve internet sitenizden satışlarınızı yapmak ve müşterilere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Adwords reklamları ile belirlediğiniz anahtar kelimelere göre tıklama bütçenizi kendiniz ayarlayabilir, hangi reklama ne kadar tıklanılmış, reklamlarınız ne kadar gösterim almış gibi detayları panel üzerinden kendiniz takip edebilirsiniz.

Bütçenizi siz belirleyin.

Tamamen kendi belirlediğiniz bütçeler ile reklamlarınızın yayını takip edebilir ve sadece müşterilerinizin tıkladığı reklamlar kadar ödeme yaparsınız. Bu şekilde gereksiz ödemelerden kurtularak bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Sitenizin trafiğini artırın

Google adwords reklamları ile sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir, kelime odaklı ürün ve hizmetlerinizi direkt olarak doğru müşterilere ulaştırabilirsiniz. Bu sayede sitenizin müşteri trafiği artacağı gibi satışlarınızın da artmasını yakından göreceksiniz.

Neden Google AdWords?

Daha fazla müşteri çekin
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın
Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın
Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

WhatsApp chat