Toplu Mail Gönderimi

Paylaşımlı hosting paketlerinde toplu mail gönderiminin kesinlikle yasak olduğu bilinmekte. Bu sebeple duyuru, kutlama ve tanıtım gibi gönderilerinizde mail trafiğinizin aksamaması için toplu mail gönderilerinizi özel sunucularda kullandığımız özel bir sistem ile göndermekteyiz.

Zengin Mail Şablonları

Göndermek istediğiniz mailleri html editörleri aracılığı ile tasarlayarak gönderilerinizin kaliteli bir şekilde görünmesini sağlıyoruz.

E-Postalarınızı Takip Edin

Gönderdiğiniz bülten maillerinin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını merak ediyorsunuzdur. Kullandığımız sistem tüm mail gönderimlerinizin karşı adreslere ulaşıp ulaşmadığının raporunu gönderi sonunda sunmaktadır. Bu sayede gönderdiğiniz maillerin aktiflik oranını tespit edebilirsiniz.

Hatalı Gönderileri Görün

Maillerinizin adrese ulaşıp ulaşmadığı ciddi bir soru işaretidir. Toplu e posta servisimizde gönderilmeyen mailleriniz ayrı bir listede gönderi sonunda sunulmaktadır.

Abonelikten Çıkma Özgürlüğü

Mail gönderimlerinde kesinlikle karşı adresi sıkmamak ve onaysız bir gönderi yapmamak birinci hedefimiz. Tüm gönderilerimizde kullanıcılar dilediği anda abonelikten ayrılabilir.

WhatsApp chat